[row][/row][one_whole][/one_whole][well ]

 

قسمت مدیریت ، پذیرش و دفتر اداری ، حسابداری :

قسمت مدیریت، پذیرش و دفتراداری ، حسابداری اقامتگاه لوکس گلستان در طبقه همکف واقع گردیده و که مدیر شیفت به صورت ۲۴ ساعته،و پرسنل اداری و حسابداری از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ساعت ۱۹ بعد از ظهردر این مکان  به امور مراجعه کنندگان رسیدگی و همواره درجهت رفع مشکلات احتمالی و نیاز های اقامتگران ،   تمام تلاش خود را بکار میگیرند.

[one_third][/one_third][one_third][/one_third][one_third][/one_third]

 

لابی پانسیون:

لابی اقامتگاه لوکس گلستان به منظور پذیرایی از مراجعه کنندگان ومهمانان در قسمت مرکزی طبقه همکف واقع گردیده است، دانشجویان و کارمندان ساکن اقامتگاه نیز می توانند از لابی استفاده نمایند.

[one_third][/one_third][one_third][/one_third][one_third][/one_third]

 

اتاق کامپیوتر:

با نظر به اینکه امروزه کامپیوترواینترنت جزء جدایی ناپذیرزندگی روزمره افراد به خصوص قشر جوان و دانشجو است ، اقامتگاه لوکس گلستان اقدام به ایجاد اتاق کامپیوتر مجهز به اینترنت پرسرعت ADSL در قسمت انتهایی طبقه همکف نموده وهمچنین کل اقامتگاه تحت پوشش اینترنت Wi Fi پرسرعت رایگان می باشد که هر اقامتگر با کلمه کاربری و رمز عبور منحصر به خود که در روز اول سکونت در اختیار ایشان قرار میگیرد امکان استفاده از اینترنت را به صورت نا محدود در طول مدت اقامت در اقامتگاه لوکس گلستان دارا می باشد.

[one_third][/one_third][one_third][/one_third][one_third][/one_third]

 

سالن مطالعه:

با توجه به اینکه یکی از نیاز های اساسی دانشجویان و کارمندان ، داشتن محیطی آرام برای مطالعه  است ، اقامتگاه لوکس گلستان با در نظر گرفتن این نیاز اساسی ، سالن مطالعه ای با در نظر گرفتن  شرایط مناسب محیطی  و نوری برای مطالعه ، در محل زیر همکف اقامتگاه ایجاد نموده است، اقامتگاه لوکس گلستان امید دارد دانشجویان و کارمندان با استفاده از امکانات در نظر گرفته شده به عالی ترین موفقیت های تحصیلی و شغلی نایل آیند.

[one_third][/one_third][one_third][/one_third][one_third][/one_third]

 

آشپزخانه  مرکزی و سالن غذا خوری:

یکی از مشکلات معمول درخوابگاهها و پانسیون های دانشجویی پخت و پز افراد در داخل واحد ها می باشد که موجب نارضایتی سایرین میگردد، برای رفع این مسئله اقامتگاه لوکس گلستان آشپزخانه ای مرکزی با اجاق گازهای متعدد سه شعله ، مایکروو ، یخچال و سینک ظرف شویی در طبقه همکف تعیبه نموده است که امکان ایجاد پخت و پز ، نگهداری مواد غذایی و شستن ظروف را ایجاد نموده است.

[one_third][/one_third][one_third][/one_third][one_third][/one_third]

 

خانه داری و رختشویی خانه و نمازخانه :

اقامتگاه لوکس گلستان رعایت نظافت کل مجموعه را یکی از اصول اساسی خود قرار داده است و برای تحقق این مهم ، پرسنل خانه داری به صورت روزانه کل محوطه های عمومی واحد ها را نظافت می نمایند.

برای حفظ حریم خصوصی افراد ، دانشجویان و کارمندان تخت و اتاق خود را شخصا می بایست منظم نمایند.

[one_half][/one_half][one_half][/one_half]

 

اتاق ها:

واحدهای اقامتگاه لوکس گلستان با استفاده از بهترین امکانات  مجهز شده ، درهر واحد یک حال مبله درمرکز واقع شده که این محل مجهز به تلویزیون LCD و  و فرش می باشد ، اتاق های پاقامتگاه ، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی در اطراف حال مرکزی واقع گردیده است.

اتاق های اقامتگاه لوکس گلستان با توجه به نیازها و سلایق گوناگون طراحی شده  که شامل اتاق های یک تخته ، دو تخته ، سه تخته ، چهار تخته ، شش تخته و هشت تخته می باشند که هر اتاق دارای امکانات سرمایشی و گرمایشی مناسب ، کمد برای هر شخص با کلید ، میز تحریر ، میز آرایش  و فرش می باشد.

تشک های استفاده شده ، تشک های استاندارد بوده و به جهت مسایل بهداشتی هر شخص پتوی خود را شخصا باید تهیه نماید.

با توجه به درخواست افراد این امکان برای اقامتگاه وجود دارد که اتاق های تک نفره نیزبه متقاضیان ارایه دهد.

برای هر شخص نیزیک جاکفشی با قفل در نظر گرفته شده است.

[one_third][/one_third][one_third][/one_third][one_third][/one_third]

 

 

 

[/well]